poniedziałek, 1 lutego 2016

CHAOS

Chciałam pisać. Chciałabym być wsparciem dla kogoś innego, chcę pomagać, a sama potrzebowałam wsparcia i pomocy. Czasem żałuję, że nie mam komu się wygadać. Żałuję, że nie potrafię tego robić. Mój blog jest świeży. Nierozwinięty. Ale chciałabym go móc dalej prowadzić. I uważam, że taka półmiesięczna przerwa ni stąd ni zowąd była z mojej strony bardzo nie fair, nawet jeśli mam tylko 3 czytelników. Przepraszam. Teraz, gdy przemyślałam sobie parę spraw i zdałam sprawę w jak wielu się myliłam, jestem gotowa. Przez pewien okres czasu żyłam złudzeniami, a tak naprawdę sama w sobie się pogrążałam. Przewertowałam wszystko w mojej głowie i naprawdę jestem gotowa by żyć (nie, nie chciałam się zabić haha, bo mogło to tak zabrzmieć ;D), by stawić czoło przeciwnościom życiowym i iść naprzód spełniać marzenia.
I nawet jeśli to co teraz napiszę jest oklepane i słyszeliście milion razy, to uwierzcie, że piszę to prosto z serca: SPEŁNIAJCIE SWOJE MARZENIA. Oczywiście nie nachalnie i nie krzywdźcie przy tym innych, lecz macie jedno życie i wykorzystajcie je tak, abyście umierając byli dumni z tego co przeżyliście, ile osiągnęliście i jakimi ludźmi się staliście.
Przez najbliższe dwa tygodnie posty będą pojawiały się 1-2 w tygodniu, potem mam ferie, więc szykujcie się na (mam nadzieję) fajne posty i zdjęcia, bo drugi raz z trzech zostawiam Was bez zdjęć, a tamte też nie były zadowalające :c
Przepraszam jeszcze raz. Biorę się do roboty.
Ps. Już miesiąc nowego roku za nami, jak się czujecie? (:

4 komentarze:

 1. Ja kilka dni temu zaczęłam pisać notkę właśnie o tym, dlaczego przez dłuższy czas zabrakło mnie na blogu. Doskonale wiem jak się czujesz/czułaś. Pamiętaj, że każdy miał kiedyś 3 czytelników, a mimo to, że bloguję od 3 lat, liczba moich obserwatorów też nie powala ;). Najważniejsze jest, żeby twój blog był dla ciebie. Zacznij od tego, a potem zobaczysz jak wszystko się potoczy.
  Pozdrawiam i powodzenia! :)
  Picturesque Life

  OdpowiedzUsuń
 2. W sumie u mnie w nowym roku się układa, już dawno nie było tak ciekawie :)
  Z niecierpliwością czekam na nowe posty. Pozdrawiam :*

  Mój Blog - klik!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że dalej będzie szło wszystko po Twojej myśli.
   I mam nadzieje, że u mnie również wszystko w końcu przybierze właściwy obrót i będzie nareszcie wszystko dobrze. :)

   Usuń